Betitbet Canlı Yardım

Betitbet canlı yardım bölümü, müşteri hizmetlerini ulaşabileceğiniz en kısa, en etkili yöntemlerden bir tanesini işaret etmektedir. Bu sitenin canlı destek bölümünü üye olan şahıslar her gün, her saat kullanma şansına sahip olacaktır. Popüler bir iletişim seçeneği olmak ile birlikte, Türkçe dil seçeneğinde kullanabileceğiniz bir bölüm olduğunu göreceksiniz. Türkiye ip adresleri ile siteye giriş yapıp, açtığınız an itibariyle her türlü hizmetin, açıklamanın, kuralın Türkçe dil seçeneğinde verildiği görülmektedir. Elbette bunlardan bir tanesini de bahsedildiği gibi, canlı yardım bölümü meydana getirmektedir.

Betitbet Canlı Destek İle Kimler Görüşebilir?

Betitbet canlı destek ile kimler görüşebilir? Sorusunun tek bir muhatabı bulunmaktadır. Betitbet üyelik işlemini gerçekleştirmiş şahıslar için hazırlanmış bir iletişim bölümüdür. Üye olmadan herhangi bir ziyaretçinin, siteyi açan herhangi bir ziyaretçinin görüşme şansı bulunmamaktadır. Ana ekranda gördüğünüz canlı destek bölümü açıldığında, adınız şeklinde bir bölümünün bulunduğu görülecektir. Kullanıcı adınız şeklinde bir bölümün bulunduğu görülecektir. Kullanıcı bilgileri, kayıt bilgileri girilmeden görüşmeye başla butonuna basılması mümkün olmayacaktır.

Betitbet Canlı Destek İle Nasıl Görüşebilirim?

Betitbet canlı destek ile nasıl görüşebilirim? Önce sitenin ana sayfasını açacaksınız. Ana sayfayı açabilmeniz için, yeni giriş adresini kullanmanız gerekecektir. Yeni giriş adresi, site hakkında bilgi teknolojileri iletişim kurumu kararı ile verilen kapatılma uygulamasından sonra güncellenmiştir. Betitbet yeni giriş adresi Betitbet79 ile sitenin ana sayfasını açın. Ana sayfayı açtıktan sonra, sağ alt köşeye bakın. Mavi renkli canlı yardım şeklinde bir bölüm göreceksiniz. Buradan seçim işlemini yapacaksınız.

Sağ alt köşeden sayfanın üst bölümüne doğru küçük bir pencere açılacaktır ve üzerinde canlı destek hattına hoş geldiniz şeklinde Türkçe bir yazı sizleri karşılayacaktır. Hemen altına baktığınızda, adınız şeklinde bir yazı olduğunu ve altında boş bir kutu olduğunu göreceksiniz. Bunun altında kullanıcı adınız şeklinde bir yazı ve altında boş bir kutu bulunmaktadır. Üye olurken verdiğiniz bilgiler kapsamında buraları doldurun. Gerçek bilgilerinizi gördük ya da girdikten sonra, hemen altına yerleştirilmiş Türkçe hazırlanmış mavi zemin üzerinde, beyaz harfler ile yazılmış görüşmeye başla butonuna basmanız yeterlidir.

Betitbet Canlı Yardım Konuları

Betitbet canlı yardım ile görüşme başlattığınızda, bağlantı penceresinde standart ve sade bir görüntü göreceksiniz. Burada sizlerin karşısına Betitbet canlı destek konuları şeklinde bir bölüm çıkarılmayacaktır. Konu seçiniz şeklinde bir yazı görmeyeceksiniz. Departman seçiniz şeklinde bir yazı görmeyeceksiniz. Doğrudan üyelik bilgilerinizi girip, görüşme başlatacaksınız. Her konu hakkında görüşebilir, her konu hakkında soru sorabilir, her konu hakkında yardım talep edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*